ברכות

חברים ועמיתים יקרים,

 

 

הכינוס השנתי ה-70 של האיגוד הקרדיולוגי בישראל בשיתוף עם האיגוד הישראלי לכירורגית לב וחזה, יתקיים ב-5-6 ביוני, 2023, במרכז הכנסים אקספו (גני התערוכה), תל אביב.

אנו נרגשים במיוחד לרגל כינוס חגיגי זה המייצג 70 שנות פעילות, וגאים להביט לאחור ולחזות בהתפתחות האדירה של הרפואה שלנו, המיומנות והטכנולוגיה שמלווה אותנו.

אנו מברכים את הדורות השונים של העוסקים מלאכה, החל מהפרופסורים הבכירים ועד הסטודנטים הצעירים – דור העתיד, ומאחלים לכולנו עוד שנים רבות של עשייה.

בכינוס ה-70 נמשיך במנהגו לכנס את הקהילה שלנו לשם עדכונים ברפואה, בחידושים ובטכנולוגיה ונשלב הצגות מדעיות מקוריות והרצאות מוזמנות בחלוקה למליאה ומושבים מקבילים בתתי-ההתמחויות השונות של הקרדיולוגיה וכירורגית הלב.

 

השנה אנו מתכבדים לארח מספר רב של מרצים אורחים בינלאומיים מכובדים ובעלי שם עולמי, וכמיטב המסורת נקיים את המושבים המשותפים עם עמיתנו בעולם האיגוד האירופאי לקרדיולוגיה (European Society of Cardiology (ASC, האיגודים האמריקאיים לקרדיולוגיה (American College of Cardiology (ACC), American Heart Association (AHA וכמובן שאנו שמחים לשוב ולארח את המושב המשותף עם AFICARDIO (Frenck-Israeli Association in Cardiology).

 

הכינוס השנה ממשיך לקיים את המושבים החשובים המוקדשים למתמחים ולצוות הפרארפואי. במהלך הכינוס יחולקו מלגות הצטיינות למתמחים ורופאים העומדים בפני השתלמויות עמיתים בחו"ל.

המצגות יוצגו בעברית או באנגלית, ומליאות המושבים המשותפים יתקיימו באנגלית ויכללו עדכונים בנוגע לחידושים וההתפתחויות שחלו לאחרונה בעולם הקרדיולוגיה וכירורגית לב חזה. הפוסטרים יוצגו באנגלית.

לצד הכינוס תמשיך להתקיים תערוכה נרחבת ומעניינת של חברות פרמצבטיות וציוד רפואי שיציגו מיכשור וטכנולוגיות חדשניות ברפואת הלב. בהזדמנות זו אנו מודים לתעשייה על הליווי והתמיכה שלהם בכינוס לאורך השנים.

 

 

אנו מזמינים אתכם להגיש תקצירים עד לתאריך 09/01/2023 ולהצטרף אלינו לכינוס חגיגי ומרגש, ציון דרך של 70 שנים של שיתוף מחקר (בסיסי וקליני) וטכנולוגי חדשני באווירה מדעית, ייחודית וחברית.

 

 

מקווים לפגוש אתכם בכינוס ומצפים לכינוס פורה ומעניין,

פרופ' עופר אמיר, נשיא

 ד"ר אריק וולק, מזכ"ל וגזבר

האיגוד הקרדיולוגי בישראל

פרופ' לאוניד סטרניק, יו"ר

ד"ר ארז קכל, מזכיר

ד"ר דני פינק, גזבר

האיגוד הישראלי לכירורגית לב וחזה